zune2

Zune

Zune v jednoduchosti znamená službu pro správu videí, hudby a aplikací od spojenosti Microsoft. V téhle aplikaci přehráváte a spravujete kolekce hudby, podcasty, videí nebo získáváte filmy, hry a aplikace z obchodu na Marketplace, které můžete následně funkcí drag&drop velice snadno umístit do vašeho zařízení.

Mezi pár dalších důležitých aspektů k poznámce o Zune a Windows Phone 7 patří to, že Zune jako desktopová aplikace je s dotyčnými zařízeními na bázi WP7 vysoce propojená a dokonce umožňuje i bezdrátovou synchronizaci. Nejen, že můžete použít software Zune pro synchronizaci hudby a videa, ale budete moct koupit i některé z tisíce aplikací z Marketplace, které jsou skrz tuhle aplikaci dostupné ke stažení do vašeho zařízení. Velice podobné uspořádání aplikací najdeme i u aplikací jako jsou iPhone a iTunes a my bychom si neměli stěžovat na přebraný styl od Apple, jelikož byl Microsoft vždy expertem v oblasti synchronizace.

Software je možné stáhnout z adresy www.zune.net

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
b8fdc22bdcd3b0817af5b4ea9d3c1759

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Connect with Facebook

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>